Ndërlidhjet

Sa i sigurt je në qiell?


Sa i sigurt je në qiell?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:22 0:00

Harta ajrore e Evropës duket ndryshe prejse Bjellorusia ka devijuar dhunshëm një fluturim të kompanisë Ryanair, më 23 maj. Sa është kjo problematike? Çfarë do të thotë incidenti për sigurinë e udhëtarëve dhe a mund të shërbejë si mjet represioni edhe për regjime të tjera?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG