Ndërlidhjet

Samiti në Helsinki: Kush çka thotë?


Samiti në Helsinki: Kush çka thotë?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, dhe ai i Rusisë, Vladimir Putin, do të takohen në Helsinki më 16 korrik. Samiti zhvillohet nën hijen e tensioneve të larta midis dy vendeve. (Përgatiti: Valona Tela)

XS
SM
MD
LG