Ndërlidhjet

Embargoja që mund t'ia ndalë vrullin Rusisë


Embargoja që mund t'ia ndalë vrullin Rusisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:52 0:00

Pushtimi i Ukrainës nga Rusia ka hyrë në muajin e tretë. Mizoritë në Buça, Mariupol dhe qytete të tjera kanë çuar ashpërsinë e luftës në një nivel të ri. Deri më tash, shihet qartë: sanksionet nuk janë duke e penguar agresionin rus.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG