Ndërlidhjet

Sapunët me humë, rikthimi i traditës së higjienës


Sapunët me humë, rikthimi i traditës së higjienës
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Për shumë dekada shqiptarët kanë përdorur sapunë të bërë nga huma, që është një lloj argjile, për pastrimin e flokëve dhe trupit. Vitin e kaluar, një grua nga Prishtina ka filluar të prodhojë sapunë të tillë organikë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG