Ndërlidhjet

Senatorët amerikanë rikonfirmojnë mbështetjen e SHBA-së për dialogun


Senatorët amerikanë rikonfirmojnë mbështetjen e SHBA-së për dialogun
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

Ky senatorët amerikanë, Chris Murpy dhe Ron Jonson kanë qëndruar sot në Prishtinë. Ata thanë se vizita e tyre është rikonfirmim i mbështetjes së SHBA-së ndaj procesit të dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG