Ndërlidhjet

Shantazhi si formë e re e trafikimit seksual


Shantazhi si formë e re e trafikimit seksual
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Njëra nga format e shantazhit nga trafikuesit me qenie njerëzore, janë videot me pamje intime të incizuara paraprakisht dhe kërcënimet se të njëjtat do të publikohen apo do të dërgohen te familjarët e vajzës. Policia thotë se kjo formë e shantazhit në shoqërinë kosovare shihet si shumë shqetësuese, duke shtuar faktin se shumica e këtyre viktimave të trafikimit janë nën moshën 18-vjeçare. (Video: Bardh Krasniqi)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG