Ndërlidhjet

Shefqet Krasniqi: S'kam bërë asgjë të keqe


Shefqet Krasniqi: S'kam bërë asgjë të keqe
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Pas katër vjetësh e gjysmë, imami Shefqet Krasniqi sërish mbajti ligjëratë në Xhaminë e Madhe në Prishtinë. Ai është rikthyer pasi që Bashkësia Islame e Kosovës ia miratoi kërkesën e parashtruar. Krasniqi tha se nuk ka bërë asnjë të keqe dhe se është maltretuar pa ndonjë arsye nga sistemi i drejtësisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG