Ndërlidhjet

Gjyqi i presidentëve të paprekshëm


Gjyqi i presidentëve të paprekshëm
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:56 0:00

Pas sa e sa argumenteve, fjalimeve dhe grindjeve, saga e asaj që njihet si impeachment ka marrë fund, këtë javë. Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, nuk do të shkarkohet nga detyra, por rasti i tij ka krijuar precedente të papara në politikën amerikane.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG