Ndërlidhjet

Pamjet nga satelitët tregojnë shkatërrimin në Bejrut


Pamjet nga satelitët tregojnë shkatërrimin në Bejrut
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

Banorët në Bejrut kanë filluar t’i pastrojnë shtëpitë e tyre pas shpërthimit të datës 4 gusht, derisa fotografitë nga satelitët tregojnë shkallën e shkatërrimit të portit të qytetit. Autoritetet thonë se deri më tash janë konfirmuar rreth 140 të vdekur, por numri mund të rritet në orët dhe ditët në vazhdim.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG