Ndërlidhjet

Hava Muhaxheri - shoferja e parë e autobusit në Kosovë


Hava Muhaxheri - shoferja e parë e autobusit në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Hava Muhaxheri është shoferja e parë e autobusit në Kosovë. Muhaxheri është nga një fshat në Ferizaj dhe thotë se njerëzit në rrugë e përgëzojnë për profesionin e saj. Gjithashtu thotë se ka pasur edhe komente negative duke thënë se si është e mundur që një grua ta vozisë një autobus të gjatë 18 metra?!

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG