Ndërlidhjet

Shpërthim vdekjeprurës i vullkanit në Zelandën e Re


Shpërthim vdekjeprurës i vullkanit në Zelandën e Re
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

Një vullkan shpërtheu në Zelandën e Re, duke lënë të vdekur së paku pesë persona dhe plagosur disa të tjerë. Vullkani shpërtheu në Ishullin e Bardhë, nga ku u shpëtuan 23 vetë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG