Ndërlidhjet

Po sikur të ishte raketë ruse?


Po sikur të ishte raketë ruse?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:00 0:00

Përplasja midis Rusisë dhe NATO-s mund të jetë vetëm një gabim larg. Shpërthimi vdekjeprurës i raketave në Poloni tregon se sa më gjatë që zgjat lufta në Ukrainë, aq më të mëdha mund të jenë gjasat që ajo të përhapet në territorin e NATO-s, thonë ekspertë të sigurisë.

XS
SM
MD
LG