Ndërlidhjet

Shqiptari që ndihmon amerikanët në Nju Jork


Shqiptari që ndihmon amerikanët në Nju Jork
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Aleksandër Nilaj, themelues i një organizate joqeveritare në SHBA, bën shpërndarjen dhe dërgimin e qindra pakove ushqimore në Nju Jork për njerëzit që kanë mbetur pa para, si pasojë e krizës që ka shkaktuar sëmundja COVID-19.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG