Ndërlidhjet

Shri Lanka mund të zhytet në dhunë të re


Shri Lanka mund të zhytet në dhunë të re
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:57 0:00

Shri Lanka përjetoi sulmet më të rënda vdekjeprurëse që nga përfundimi i luftës civile, dhjetë vjet më parë. Qindra njerëz të vrarë në kisha dhe hotele luksoze. Qindra tjerë të plagosur. Kush apo çfarë mund ta ketë nxitur këtë kërdi?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG