Ndërlidhjet

Shtëpitë e sigurta rrezikojnë të mbyllen


Shtëpitë e sigurta rrezikojnë të mbyllen
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Aktivistë të drejtave të njeriut janë mbledhur në qendrën kulturore sociale Termokiss, në Prishtinë kështu duke shitur rroba, ushqime dhe aksesore të ndryshme në mënyrë që të rrisin fondet për strehimoret në Kosovë të cilat janë vazhdimisht të rrezikuara të mbyllen.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG