Ndërlidhjet

Shqiptarë e serbë bashkë kundër hidrocentraleve


Shqiptarë e serbë bashkë kundër hidrocentraleve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Qytetarë shqiptarë e serbë nga Komuna e Shtërpcës, që nga viti 2015, së bashku po kundërshtojnë ndërtimin e disa hidrocentraleve, të cilat, sipas tyre, po shkatërrojnë lumin dhe po vështirësojnë jetën e banorëve përreth.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG