Ndërlidhjet

"Shuplakë" Maqedonisë së Veriut


"Shuplakë" Maqedonisë së Veriut
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:19 0:00

Besimi në Bashkimin Evropian është dëmtuar keq, thonë analistët, pas vendimit të Këshillit të Ministrave të BE-së për të shtyrë vendimin për hapjen ose jo të negociatave të anëtarësimit me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG