Ndërlidhjet

Si na e ndryshoi jetën koronavirusi?


Si na e ndryshoi jetën koronavirusi?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Viti 2020 ka qenë si asnjë tjetër që e kemi jetuar deri më tani. Një lloj koronavirusi është përhapur brenda muajsh në shumicën e vendeve në botë, duke na vështirësuar secilin hap të jetës. Përditshmërisë sonë i janë shtuar maskat e dezinfektuesit, por dhe shqetësimi se mos po infektohemi sapo të dalim jashtë shtëpisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG