Ndërlidhjet

Mikpritja e trajnueses për personat me Sindromën Down


Mikpritja e trajnueses për personat me Sindromën Down
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Erodita Tatlixhi nga Peja, ka tetë vjet që është trajnuese e kuzhinës në Qendrën për Aftësim Profesional. Ka disa javë, që ajo është duke ua mësuar gatimin personave me nevoja të veçanta. Ajo që bie në sy, është përshëndetja dhe raporti i saj me këta persona, disa prej të cilëve janë me Sindromën Down.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG