Ndërlidhjet

Somune për Ramazan dhe Pashkë në Mitrovicën e Veriut


Somune për Ramazan dhe Pashkë në Mitrovicën e Veriut
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Mëhalla e Boshnjakëve në Mitrovicën e Veriut është një vend jetese dhe takimi për shumë komunitete etnike në Kosovë. Gjatë agjërimit për Ramazan dhe Pashkë, shumë prej tyre mund t’i shihni duke pritur në radhë përpara Furrës Teki.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG