Ndërlidhjet

“Nuk e dimë se çfarë na pret deri në mëngjes”


“Nuk e dimë se çfarë na pret deri në mëngjes”
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00

Spitali Rajonal në Pejë ka shumë pak shtretër të lirë për të infektuarit me koronavirus. Sigurimi i oksigjenit për pacientët si dhe infektimi i stafit janë sfidat më të mëdha për këtë spital në të cilin trajtohen qytetarët e Pejës, Deçanit, Istogut dhe Klinës. Një infermiere e këtij spitali tashmë ka vdekur nga sëmundja COVID-19.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG