Ndërlidhjet

Standarde të dyfishta kundër ekstremizmit


Standarde të dyfishta kundër ekstremizmit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:45 0:00

Nga Kristçërçi i Zelandës së Re deri në Hanau të Gjermanisë, në vitin e fundit kanë ndodhur disa sulme të frymëzuara nga e djathta ekstreme. Të tillat kanë në shënjestër njerëzit me ngjyrë, myslimanët, hebrenjtë dhe migrantët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG