Ndërlidhjet

Sinjalet që mund ta rinisin dialogun


Sinjalet që mund ta rinisin dialogun
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:09:54 0:00

Një proces që ka nisur nga viti 2011 nuk dihet se kur do të vazhdojë, apo nëse do të vazhdojë fare. Dialogu midis Kosovës dhe Serbisë për normalizimin e marrëdhënieve nuk ka provuar të jetë i suksesshëm as para sulmit në Banjskë. Pas tij, analistët thonë se duhet urgjentisht një qasje e re.

XS
SM
MD
LG