Ndërlidhjet

Të kthyerit nga Siri bashkohen me familjet e tyre


Të kthyerit nga Siri bashkohen me familjet e tyre
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Disa gra dhe fëmijë që janë kthyer nga Siria të shtunën në mëngjes kanë filluar t’i bashkohen familjeve të tyre në Kosovë. Radio Evropa e Lirë filmoi disa raste të bashkimit të familjeve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG