Ndërlidhjet

Marsh për të pagjeturit


Marsh për të pagjeturit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

Në Ditën Ndërkombëtare të Personave të Zhdukur, të premten në Prishtinë është organizuar një ecje sensibilizuese, që kishte si qëllim dhe mesazh, adresimin e zbardhjes së fatit të personave të pagjetur të luftës së fundit në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG