Ndërlidhjet

Të rinjtë duan punësim në sektorin publik


Të rinjtë duan punësim në sektorin publik
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Të rinjtë kosovarë do të zgjidhnin një punë në sektorin publik, para atij privat, kryesisht për shkak të pagës më të lartë dhe respektimit të Ligjit të Punës. Ndërsa për një pjesë, nuk ka rëndësi sektori, por vetëm punësimi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG