Ndërlidhjet

Të rinjtë (jo)aktivë në organizata


Të rinjtë (jo)aktivë në organizata
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Të rinjtë nën moshën 30 vjeçare përbëjnë shumicën e popullsisë në Kosovë, por një pjesë e madhe e tyre vazhdon të jetë joaktive në organizata rinore. Pjesa tjetër, e angazhuar, duan të kontribuojnë për ambientin ku jetojnë, të drejtat e njeriut dhe aspekte humanitare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG