Ndërlidhjet

Të rinjtë kërkojnë komunikim më të madh me Qeverinë


Të rinjtë kërkojnë komunikim më të madh me Qeverinë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Ngritja e cilësisë së sistemit arsimor, përmirësimi i ambientit dhe mjedisit, lehtësimi i kritereve për bursa, perspektiva dhe përmirësimi i mirëqenies së qytetarëve, janë vetëm disa nga nevojat reale, vlerësojnë disa të rinj. Në rubrikën e përjavshme VOX të Radios Evropa e Lirë, ata porosisin Qeverinë e Kosovës që të komunikojë më shumë me të rinjtë, për t'i kuptuar brengat e tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG