Ndërlidhjet

Dy të vrarë dhe dy të plagosur nga të shtënat në Prishtinë


Dy të vrarë dhe dy të plagosur nga të shtënat në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Dy persona kanë vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur të enjten në Prishtinë, si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG