Ndërlidhjet

Tensione të reja midis armiqve të vjetër


Tensione të reja midis armiqve të vjetër
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:55 0:00

Bota është dëshmitare e tensioneve gjithnjë e më të larta midis Shteteve të Bashkuara dhe Iranit. Të dyja vendet thonë se nuk duan luftë, porse do të përgjigjen nëse njëri e sulmon tjetrin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG