Ndërlidhjet

Vuçiq "nuk do t'i dërgojë tanket" kundër NATO-s


Vuçiq "nuk do t'i dërgojë tanket" kundër NATO-s
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:12 0:00

Tensionet midis Podgoricës dhe Beogradit janë sërish në rritje - këtë herë për Ligjin e lirive fetare në Mal të Zi. Të kujt janë kishat dhe manastiret atje?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG