Ndërlidhjet

Çka ia ndal turrin Putinit?


Çka ia ndal turrin Putinit?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:23 0:00

Ushtria ruse ka rrethuar Ukrainën në tri anë. Kremlini i mohon planet për pushtim, por Perëndimi thotë se rreziku është real dhe i afërt. A mund t’i ndalet turri Rusisë?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG