Ndërlidhjet

Balona që mprehu dy superfuqitë


Balona që mprehu dy superfuqitë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:41 0:00

Shtetet e Bashkuara dhe Kina po bëheshin gati për një takim të rrallë. Pastaj fluturoi balona. Dhe ngriti një numër pyetjesh për marrëdhëniet mes dy superfuqive - edhe ashtu të tensionuara.

XS
SM
MD
LG