Ndërlidhjet

Shpëtimi i një personi nga rrënojat në Thumanë


Shpëtimi i një personi nga rrënojat në Thumanë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:06 0:00

Ekipet e shpëtimit kanë arritur të nxjerrin një person nga rrënojat e një ndërtese në Thumanë të Shqipërisë. Sipas autoriteteve, deri më tani në Thumanë dhe Durrës janë shpëtuar rreth 30 persona.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG