Ndërlidhjet

Shqipëri, vazhdojnë kërkimet për personat e bllokuar nën rrënoja


Shqipëri, vazhdojnë kërkimet për personat e bllokuar nën rrënoja
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:03 0:00

Ekipet e shpëtimit në Thumanë të Shqipërisë, po vazhdojnë punën për të gjetur personat që mund të jenë të bllokuar nën rrënjoat e ndërtesave. Në orët e para të së martës, Shqipëria u godit nga tërmete të fuqishme, që shkaktuan viktima në njerëz dhe dëme materiale.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG