Ndërlidhjet

Testet e antitrupave synojnë të tregojnë një pamje më të gjerë të pandemisë


Testet e antitrupave synojnë të tregojnë një pamje më të gjerë të pandemisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Sa persona janë infektuar me sëmundjen COVID-19, që shkaktohet nga koronavirusi, duke mos pasur simptoma? A janë imunë pacientët e shëruar nga një infektim i dytë? Nëse po, për sa kohë? Këto janë vetëm disa nga pyetjet që studiuesit po mundohen t’u japin përgjigje në Çeki, Gjermani dhe vende tjera duke përdorur testet e antitrupave.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG