Ndërlidhjet

Çifti nga Thumana mbetet pa shtëpi


Çifti nga Thumana mbetet pa shtëpi
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Lumja dhe Ramadani thonë se shtëpia e tyre u shkatërrua nga tërmeti i së martës. Ata janë banorë të Thumanës, një ndër zonat më të prekura nga tërmeti. Çifti ka frikë që të kthehet në rrënojat e shtëpisë, pasi thonë se ajo çfarë ka mbetur nga shtëpia e tyre, tashmë është e pabanueshme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG