Ndërlidhjet

Treni muze i Bllacës


Treni muze i Bllacës
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Qindra qytetarë të Kosovës udhëtuan me tren drejt fshatit që lidhë Kosovën dhe Maqedoninë e Veriut, për të kujtuar atë që përjetuan mbi 400 mijë qytetarë të Kosovës, të cilët u dëbuan nga shtëpitë e tyre në vitin 1999.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG