Ndërlidhjet

Ukrainasi 18-vjeçar merr rolin e prindit pasi iu vra nëna


Ukrainasi 18-vjeçar merr rolin e prindit pasi iu vra nëna
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Nëna e Vyacheslav Yalovit, Maryna, 37 vjeçe, u vra në Donbas nga bombardimet ruse, teksa ata po ecnin bashkë për në shtëpi. Ai tani është zhvendosur në perëndim të Ukrainës, me dy vëllezërit më të vegjël dhe dy motrat më të vogla, të cilat ai planifikon t’i rrisë i vetëm. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG