Ndërlidhjet

Sa është e fuqishme ushtria e Iranit?


Sa është e fuqishme ushtria e Iranit?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:53 0:00

Tensionet midis Iranit dhe Shteteve të Bashkuuara, pas vrasjes së komandantit ushtarak iranian, Qasem Soleimani, kanë ngritur pyetje edhe për ushtrinë e Republikës Islamike. Sa e fuqishme është ajo?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG