Ndërlidhjet

Vajza e ëndrrave të mëdha


Vajza e ëndrrave të mëdha
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Ardonita Sabedini, një vajzë shtatshkurtër nga Gjilani kur ishte në klasën e nëntë mbyllej në shtëpi sapo kthehej nga shkolla. Ajo nuk mund t’i duronte paragjykimet e njerëzve vetëm e vetëm pse ajo ishte më e shkurtër se të tjerët. Por sot, Ardonita është duke realizuar ëndrrën për tu bërë dizajnere. Ajo vijon studimet për dizajn mode dhe në të ardhmen planifikon që të krijojë veshmbathje për shoqet dhe shoqet e saj shtatshkurtër.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG