Ndërlidhjet

Vaksinimi i detyrueshëm dhe të drejtat tuaja


Vaksinimi i detyrueshëm dhe të drejtat tuaja
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:41 0:00

Fuqia e shtetit për ta bërë të detyrueshëm vaksinimin kundër koronavirusit ngre shqetësimet e disave për të drejtat e njeriut. Mbështetësit thonë se vaksinimi është interes kolektiv i shoqërisë. Sipas kritikëve, detyrimi i privon njerëzit të bëjnë zgjedhje për trupin e tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG