Ndërlidhjet

Pse BE-ja mbeti prapa në vaksinim?


Pse BE-ja mbeti prapa në vaksinim?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:11:37 0:00

Shpresa të mëdha, por fillim i ngadalshëm. Vaksinimi kundër koronavirusit në Evropë nuk është duke shkuar siç pritej. Numri i viktimave në kontinent po ec drejt gjysmë milionit dhe zhgënjimi i publikut me qeveritë është në rritje.

XS
SM
MD
LG