Ndërlidhjet

A ia del Evropa pa gazin rus?


A ia del Evropa pa gazin rus?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:10:06 0:00

Përshkallëzimi i tensioneve midis Rusisë dhe Perëndimit ka ngritur shqetësime për rrjedhën e gazit rus në Evropë. Rusia siguron gati gjysmën e gazit natyror për kontinentin. Çfarë nëse i mbyll rubinetat? Shënim: Ky emision është realizuar para fillimit të pushtimit rus ndaj Ukrainës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG