Ndërlidhjet

Shiu përmbyt Prishtinën


Shiu përmbyt Prishtinën
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Të dielën mbrëma, disa rrugë të Prishtinës u vërshuan, pas një stuhie shiu. Komuna e Prishtinës tha se gjendja është nën kontroll dhe se Forca e Sigurisë së Kosovës ka thënë se është në gjendje gatishmërie nëse kësaj komune i duhet ndihmë. Edhe qytete të tjera të Kosovës, ditëve të fundit janë përballur me vërshime, teksa edhe Evropa gjatë kësaj jave ka përjetuar përmbytje vdekjeprurëse.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG