Ndërlidhjet

Nxjerrja e viktimave nga rrënojat në Thumanë


Nxjerrja e viktimave nga rrënojat në Thumanë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00

Në Thumanë, ekipet e shpëtimit kanë nxjerrë trupa të pajetë nga rrënojat, në mesin e të cilëve edhe të një fëmije. Shqipëria u godit të martën nga tërmete të fuqishme që shkaktuan viktima dhe dëme materiale.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG