Ndërlidhjet

Ecin 5 kilometra për të kryer vizita mjekësore


Ecin 5 kilometra për të kryer vizita mjekësore
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Dy infermiere nga Kaçaniku çdo ditë pune udhëtojnë nga pesë kilometra për të vizituar nënat dhe fëmijët e tyre të vegjël në zonat më të largëta malore. Këto vizita kanë filluar që nga muaji korrik i vitit të kaluar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG