Ndërlidhjet

Osmani: Kosova po jep shembull për përfaqësimin e gruas në institucione


Osmani: Kosova po jep shembull për përfaqësimin e gruas në institucione
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani tha se Kosova po jep shembull për përfaqësimin e gruas në institucionet shtetërore. Osmani, është presidentja e dytë grua, pas Atifete Jahjagës dhe presidentja e pestë që prej shpalljes së pavarësisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG