Ndërlidhjet

Votimi i personave me COVID-19


Votimi i personave me COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Më shumë se 140 ekipe mobile kanë vizituar gjatë së dielës shumë familje kosovare, duke iu ofruar mundësinë që të votojnë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare edhe personave të prekur me COVID-19 dhe që janë të izoluar në shtëpitë e tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG