Ndërlidhjet

90 minutat e "ikjes" nga izolimi


90 minutat e "ikjes" nga izolimi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Jusuf Islami është “bloger” nga Prishtina. Që nga shfaqja e pandemisë së koronavirusit ai është shumë aktiv në rrjete sociale, ku publikon fotografi dhe video të pasioneve të tij: vrapimit dhe gatimit. Ai ka disa këshilla të rëndësishme për të mos shtuar peshë nga mungesa e aktivitetit fizik në kohën e pandemisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG